Kim jesteśmy

"Traktuj ludzi tak, jak chciałbyś być sam traktowany"

Dorota i Zbyszek

Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie będziemy mogli przyjmować gości i dzielić się naszą radością

W zrealizowaniu pomogli nam ludzie dobrej woli bo w ciągu jednego roku zbudowaliśmy prawie cały ośrodek. Dziękujemy wszystkim przyjaciołom i rodzinie, którzy uczestniczyli w budowie naszego przedsięwzięcia. Sami nie dalibyśmy rady.

Jesteśmy małżeństwem ponad 30 lat, nasi synowie mają już swoje życie. Zawsze prowadziliśmy otwarty dom dla rodziny i przyjaciół, ale zapragnęliśmy poznawać więcej ludzi i dzielić się z nimi naszą pasją, miłością, radością , pozytywną energią i dobrym jedzeniem.

Kochamy przyrodę...

…wschody i zachody słońca, płynącą rzekę, szemrzący strumyk, powiew wiatru, szum lasu, piękno niebieskiego nieba, świecące nocą gwiazdy, śpiewające ptaki, pachnące łąki ziołami i kwiatami oraz drzewa zmieniające swoje barwy.

Dorotka jest fanką gotowania, czuje się wtedy jak artystka...

Uwielbia też zbierać zioła i je przerabiać na herbaty, maści i kosmetyki. Ale najbardziej lubi być z ludźmi, rozmawiać, wspierać, śmiać się i grać oraz śpiewać i tańczyć.

Jego największą pasją jest obcowanie z przyrodą...

Mój przyjaciel Zbyszek jest niezwykłym człowiekiem, bardzo empatycznym, przyjacielskim, pomocnym. Ma niezwykły zmysł zrobienia wszystkiego – taka złota rączka. Ma swój warsztat, gdzie lubi majsterkować i usprawniać swoją pracę.

Razem tworzymy zgrany tandem, aby szczerze z radością i miłością witać naszych gości.

Zobacz, czym się chcemy z Tobą podzielić. Cokolwiek Cię zainteresuje, włożymy w to serce, aby dać to, co najlepsze. Mamy ten przywilej, że robimy to, co kochamy. A to wpływa na nasze podejście do gości.

Dorota i Zbyszek